Brand

Instagram - jak na něj

Instagram je v dnešní době stále oblíbenější sociální síť, ze které se mimojiné stává také velmi důležitý marketingový nástroj.

Cíl a obsah kurzu - co se naučíte

 

Cílem tohoto workshopu je vysvětlení základních pojmů, názorné ukázky a tipy na vytváření zajímavého obsahu. Rady ohledně aktivního zapojení Vašich followers, vysvětlíme si co k čemu slouží, jak fungují jednotlivé nástroje. Probereme plánování a také si popovídáme o tom, co to vlastně znamená pojem Influencer.

 

Program kurzu

V tomto kurzu se dozvíte spoustu užitečných rad ověřených praxí lektora, který denně Instagram používá a reaguje tak na jeho novinky.

Pro koho je kurz určen

Tento workshop je vhodný jak pro začínající umělce (fotografy, videokameramany, malíře nebo bloger(k)y, tak pro zástupce značek, které chtějí lépe pochopit práci na instagramu a jeho možnosti. Workshop bude z velké části postaven na diskuzi a vašich dotazech, které se lektor pokusí zodpovědět.

Doporučená fotovýbava

Na tento kurz není potřeba žádné další vybavení. 

Proč právě náš kurz

-----

Termíny a cena

Cena kurzu: 1 590 Kč

24.3.2018

9:0 - 12:0

Jakub Fišer,

kapacita: 4

Ateliér Innovate

Praha 4, Bělehradská 237/11 (Hlavní město Praha)

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Jakub Fišer, 775994445, info@afop.cz

Nikdo zatím nehodnotil. Buďte první!

Sdílení

Lektoři kurzu

Jakub Fišer

info@afop.cz

Jmenuje se Jakub Fišer, ale na sociálních sítích vystupuji jako KUbajsz, popřípadě kubajszcom. K fotografii jsem se dostal někdy kolem roku 2008 díky sportu. Konkrétně díky sjezdu na horských kolech, který jsem závodně dělal a naučit se ho fotit pro mě bylo výzvou. Od sportu jsem se pak přes portréty a různé reportáže dostal i ke krajinářské fotografii, která teď tvoří 95% mého portfolia. Při učení focení a vlastně i celkově práci s fotografií jsem se vždy snažil na vše přijít sám a vyhýbal jsem se zabředávání do technických pojmů, studování knížek atd. Čas jsem raději věnoval focení a následným úpravám. Proto se na workshopech věnuji převážně praktické části, bez zbytečných terminologií atd.